Pravidla používání

Důležité informace a pokyny

Pro koho jsou skákací hrady určené?
Skákací hrady, které pronajímáme, jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 10 let.

Kolik dětí může skákat v hradu?
Počet dětí se liší podle typu hradu. U nejpoužívanějších hradů Žirafa a Pes je maximální počet 4-5 dětí současně (počet dětí které mohou být v hradu ve stejnou chvíli).

Čas vyzvednutí a vrácení hradu
Ať už si hrad vyzvedávate sami nebo využíváte naši dopravu, čas vyzvednutí/dovozu je vždy od 10:00 hod. Čas vrácení/svozu je tentýž den do 22:00 hod. V případě, že potřebujete čas upravit nám napište nebo zavolejte a domluvíme se individuálně.

Jak hrad zprovoznit v případě vlastního vyzvednutí?
Instalace hradu je jednoduchá. Při každém vypůjčení vám dáme vytištěný papír s manuálem a pokynu. Pokud byste potřeboval s čímkoliv poradit, jsme stále na telefon. V případě, že chcete mít vše bez starostí můžete využít náž dovoz a instalaci - služba je zpoplatněná dle ceny uvedené u objednávky hradu.

Co když začne pršet?
V případě deště je NUTNÉ hrad schovat a zakrýt fukar, ve kterém je elektronika. Pokud se dostane voda na hrad, nevadí to, ale před vrácením je potřeba hrad zapnout, aby měl možnost vyschnout a byl vrácen suchý. Doporučujeme hrad překrýt plachtou nebo schovat. Pokud hrad vrátíte mokrý, bude vám naúčtován poplatek 1000 Kč za čištění a vysoušení.

Poškození hradu
Pokud hrad vrátíte poškozený, bude vám z vratné kauce (2000 Kč) stržena cena úměrná k nákladům potřebným na opravu hradu.

Vrácení mokrého hradu
A) Vracím hrad sám: Pokud hrad vracíte sami, doporučujeme jej nechat alespoň 30 minut nafouknutý bez používání. Hrad tak bude mít čas na to, aby vyschnul v případě že pršelo nebo byl z jiného důvodu vlhký.
B) Využívám dovoz Skoč do hradu: Nechte hrad alespoň 30 minut před našim příjezdem zapnutý bez provozu, aby měl dostatek času na vyschutní. My jej následně zkontrolujeme a vypustíme.

UPOZORNĚNÍ: V případě vrácení mokrého hradu, vám bude z kauce automaticky odečtena částka 1000 Kč. Bohužel jsme toto opatření museli udělat, protože někteří zákazníci nechají hrad po dešti mokrý v tašce a vyčištění je následně velmi časově a technicky náročné. Hrady před každým vypůjčením pečlivě čistíme a kontrolujeme, aby je měl každý z vás v TOP stavu. Buďte prosím i vy ohleduplní vůči nám a starejte se o hrad během používání, jako by byl váš vlastní. Děkujeme :)

Líbí se vám naše skákací hrady?

Pokud se vám naše nabídká líbí, neváhejte nás kontaktovat. Stačí se pouze domluvit na termínu, typu hradu a vše ostatní už za vás uděláme my :)

Copyrights ©2018 - 2022; Skočdohradu.cz | WS