Pronájem skákacích hradů - Ostrava, Brno a okolí

Pravidla používání

Důležité informace a pokyny

Pro koho jsou skákací hrady určené?
Skákací hrady, které pronajímáme, jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 10 let.

Kolik dětí může skákat v hradu?
Počet dětí se liší podle typu hradu. U nejpoužívanějších hradů Žirafa a Pes je maximální počet 4-5 dětí současně (počet dětí které mohou být v hradu ve stejnou chvíli).

Čas vyzvednutí a vrácení hradu
Ať už si hrad vyzvedávate sami nebo využíváte naši dopravu, čas vyzvednutí/dovozu je vždy od 10:00 hod. Čas vrácení/svozu je tentýž den do 22:00 hod. V případě, že potřebujete čas upravit nám napište nebo zavolejte a domluvíme se individuálně.

Jak hrad zprovoznit v případě vlastního vyzvednutí?
Instalace hradu je jednoduchá. Při každém vypůjčení vám dáme vytištěný papír s manuálem a pokynu. Pokud byste potřeboval s čímkoliv poradit, jsme stále na telefon. V případě, že chcete mít vše bez starostí můžete využít náž dovoz a instalaci - služba je zpoplatněná dle ceny uvedené u objednávky hradu.

Co když začne pršet?
V případě deště je NUTNÉ hrad schovat a zakrýt fukar, ve kterém je elektronika. Pokud se dostane voda na hrad, nevadí to, ale před vrácením je potřeba hrad zapnout, aby měl možnost vyschnout a byl vrácen suchý. Doporučujeme hrad překrýt plachtou nebo schovat. Pokud hrad vrátíte mokrý, bude vám naúčtován poplatek 1000 Kč za čištění a vysoušení.

Poškození hradu
Pokud hrad vrátíte poškozený, bude vám z vratné kauce (2000 Kč) stržena cena úměrná k nákladům potřebným na opravu hradu.

Vrácení mokrého hradu
A) Vracím hrad sám: Pokud hrad vracíte sami, doporučujeme jej nechat alespoň 30 minut nafouknutý bez používání. Hrad tak bude mít čas na to, aby vyschnul v případě že pršelo nebo byl z jiného důvodu vlhký.
B) Využívám dovoz Skoč do hradu: Nechte hrad alespoň 30 minut před našim příjezdem zapnutý bez provozu, aby měl dostatek času na vyschutní. My jej následně zkontrolujeme a vypustíme.

UPOZORNĚNÍ: V případě vrácení mokrého hradu, vám bude z kauce automaticky odečtena částka 1000 Kč. Bohužel jsme toto opatření museli udělat, protože někteří zákazníci nechají hrad po dešti mokrý v tašce a vyčištění je následně velmi časově a technicky náročné. Hrady před každým vypůjčením pečlivě čistíme a kontrolujeme, aby je měl každý z vás v TOP stavu. Buďte prosím i vy ohleduplní vůči nám a starejte se o hrad během používání, jako by byl váš vlastní. Děkujeme :) V případě špatné předpovědi počasí nebo špatného počasí v den vypůjčení si nárokujeme možnost zrušení, respektive přesunutí termínu vypůjčení na jiný den.

Líbí se vám naše skákací hrady?

Pokud se vám naše nabídká líbí, neváhejte nás kontaktovat. Stačí se pouze domluvit na termínu, typu hradu a vše ostatní už za vás uděláme my :)

Copyrights ©2018 - 2022; Skočdohradu.cz | WS