Pronájem skákacích hradů - Ostrava, Brno a okolí

Informace a časté dotazy

Vše, co potřebujete vědět při vypůjčení

Pro koho jsou skákací hrady určené?

Skákací hrady, které pronajímáme, jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 10 let. Pokud vaše dítě splňuje váhové limity hradu, může být i starší.

Cena pronájmu

Cena za pronájem se liší a odvíjí se podle typu skákacího hradu. Skákací hrad je možné si pronajmout již od 595 Kč/den. V případě pronájmu na 3 nebo více dní získáte automaticky 15% slevu na zapůjčení. Při vypůjčení hradu je nutné uhradit vratnou kauci ve výši 2 000 Kč, která slouží jako záloha v případě, že byste skákací hrad poškodili. Pokud hrad odevzdáte neponičený v původním stavu, bude vám záloha v plné výši vrácena. Při objednávce si nárokujeme právo na požadování nevratné zálohy ve výši 500 Kč, která slouží jako jistina vámi zvoleného termínu. Najdou mezi vámi i takoví, kteří zapůjčení zruší někdy i hodinu před domluveným časem a hrad tak zůstane zbytečně nevyužitý i přesto, že by ve stejnou dobu mohl dělat radost jiným dětem.

Dovoz, svoz a instalace

V případě zájmu vám skákací hrad přivezeme, nainstalujeme a poradíme vám s jeho případným vládáním. Po skončení akce si pro hrad zase přijedeme. Zapůjčení tak máte zcela bez starosti. Tato služba je zpoplatněna částkou 10kč/ujetý km. V případě, že si u nás hrad půjčujete poprvé, tak objednání dovozu a instalaci důrazně doporučujeme.

Upozornění

Zapůjčení hradu a jeho využívání je na vlastní nebezpečí. Za zdraví svých dětí ručíte vy, nikoliv my. Skákací hrady dodáváme vždy čisté, zkontrolované a v dobré kondici. Skákací hrady pravidelně obměňujeme.

Líbí se vám naše skákací hrady?

Pokud se vám naše nabídká líbí, neváhejte nás kontaktovat. Stačí se pouze domluvit na termínu, typu hradu a vše ostatní už za vás uděláme my :)

Copyrights ©2018 - 2022; Skočdohradu.cz | WS